E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)

FD 322 - rýchla dezinfekcia plôch s alkoholom


DURR hygiena

Rýchlo pôsobiaci roztok pripravený na použitie na dezinfekciu a čistenie povrchov zdravotníckych pomôcok a lekárskeho inventára.

  • Baktericídny, tuberkulocídny, levurocídny, fungicídny, obmedzene virucídny PLUS (zapúzdrené vírusy vrátane HBV, HCV, HIV a koronavírusov a nezapúzdrené adenovírusy a norovírusy).
  • Veľmi krátka doba pôsobenia.
  • Zaschnutie bez zvyškov.
  • Dobrá znášanlivosť s materiálmi.
  • Účinné látky: alkoholy.

Leták FD 322

FD 322 refill

2,5 L
DU CDF322C6150
Jen pro přihlášené
10 L
DU CDF322C9150
Jen pro přihlášené
Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.