E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)

FD 312 - Dezinfekcia a čistenie veľkých plôch, 2,5 L


DU CDF312C6150 | DURR hygiena
Jen pro přihlášené

Bezaldehydový koncentrát na čistenie a dezinfekciu umývateľných plôch. Pri koncentrácii 1% dokážete z 2.5 litrového balenia pripraviť 250 litrov dezinfekčného roztoku. Spektrum účinnosti: baktericídny, tuberkulocídny, fungicídny, obmedzene virucídny (opuzdrené víry vrátane HBV, HCV, HIV).

Balenie: 2.5l.

Leták FD 312 

Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.