E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)

Express


3M

Vinylpolysiloxánový odtlačkový materiál pre techniku korekčného odtlačku (dvojodtlačkovanie), aj pre sendvičovú techniku (dvojité miešanie, jednoodtlačkovanie) v ručne miešateľnej verzii. Krém pre automatické miešanie a dávkovanie v systéme Garant od 3M ESPE. Použitie pre inlaye, onlaye, korunky a mostíky.

Kompletný katalog 3M ESPE (PDF, 8 MB)

Express - Light Body rýchlo tuhnúci (modrý)

3M 7301 | 3M

Balenie: 2 kartuše á 50ml, 10 Garant miešacích kanýl (žlté).

Express - Light Body štandardne tuhnúci (zelený)

3M 7302 | 3M

Balenie: 2 kartuše á 50ml, 10 Garant miešacích kanýl (žlté).

Express - Regular body štandardne tuhnúci (fialový)

3M 7322 | 3M

Balenie: 2 kartuše á 50ml, 10 Garant miešacích kanýl (žlté)

Express STD Putty štandardne tuhnúci

3M 7312 | 3M

Balenie: 2 nádoby á 305ml/550g.

Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.