E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)

Impregum Penta H DuoSoft


3M

Polyéterový presný odtlačkový materiál pre sendvičovú techniku (dvojité miešanie, jednoodtlačkovanie) a pre automatické miešanie a dávkovanie v systéme Pentamix a Garant od 3M ESPE. Je určený na odtlačky pre korunky, mostíky, inlaye a onlaye a na funkčné odtlačky.

Kompletný katalog 3M ESPE (PDF, 8 MB)

Impregum Penta H DuoSoft refill

3M 31740 | 3M

Balenie: 2 bázy á 300ml, 2 katalyzátory á 60ml.

Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.