E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)

Impregum Penta Soft


Solventum

Polyéterový presný odtlačkový materiál pre monofázovú techniku a pre automatické miešanie a dávkovanie v systéme Pentamix od 3M ESPE. Určený na odtlačky pre korunky a mostíky, inlaye a onlaye, funkčné a fixačné odtlačky a pre odtlačky implantátov.

Kompletný katalog 3M ESPE (PDF, 8 MB)

Impregum Penta Soft refill

3M 31794 | Solventum

Balenie: 1 báza 300ml, 1 katalyzátor 60ml

Kartuša pre Pentamix 2

Impregum Penta Soft
3M 77787
Jen pro přihlášené
Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.