E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)

RotoMix


3M 76300 | 3M
Jen pro přihlášené

Homogénne namiešava kapsľové materiály (2850 ot./min.), odstreďovanie (2950 ot./min.). Poskytuje materiál bez vzduchových bublín (odstreďovanie sa dá vypnúť - miešanie amalgámov), o 30% kratší miešací čas v porovnaní s CapMix-om. Balenie: 1 RotoMix - 230V/50Hz EU.

Kompletný katalog 3M ESPE (PDF, 8 MB)

Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.