E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)

Zubné kefky


Štandardne aj jednozväzkové zubné kefky rôznych výrobcov. Pre deti a dospelých.

detská zubná kefka TePe

TePe

Zubná kefka odporúčaná pre deti do 12 rokov. Balenie: 1 kefka.

Jednozväzkové kefky CURAPROX

Curaprox

CS 1006 (cca 6 mm dlhý zväzok) je jednozväzková kefka s unikátnymi, ultra jemnými polyesterovými štetinkami, vhodná pre tzv. "single" alebo "solo" techniku. CS 1009 (cca 9 mm dlhý zväzok) je jemná a účinná tam, kde je bežná kefka príliš agresívna, alebo kam nedosiahne v ďasnovom žliabku, okolo implantátov, závesných spojov a ortodontických zámkov. Dookrúhla zostrihaný 3.5 mm hrubý zväzok ultra jemných polyesterových vlákien o priemere 0.15 mm.

Jednozväzková kefka Curaprox, 1ks

CS 1009 "single"
Jen pro přihlášené
CS 1006 "single"
Jen pro přihlášené

jednozväzkové kefky TePe Compact Tuft

TePe

Jednozväzková kefka s malou, guľatou, kompaktnou hlavou. Malá hlavička husto osadená extra jemnými štetinkami, umožňuje perfektné čistenie jednotlivých zubov. Vhodná tiež k doplňujúcemu čisteniu ťažko dostupných plôch zubov, implantátov, rovnátiek a pod. Balenie: 1 kefka.

zubné kefky CURAPROX sensitive

Curaprox

Veľmi jemné a zároveň mimoriadne účinné zubné kefky CURAPROX, vhodné pre všetky bežné techniky. CS 1560=1560 štetiniek, CS 3960=3960 štetiniek, CS 5460=5460 štetiniek.

Zubné kefky CURAPROX, 1ks

Zubné kefky CURAPROX, 3ks

Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.