E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)

Pentamix 3, Pentamix LITE


3M

Pentamix 3

3M 77871 | 3M

Pentamix 3 je najrýchlejší prístroj pre automatické miešanie a dávkovanie odtlačkových materiálov na trhu. Mieša iba potrebné množstvo materiálu (menej odpadu), môže byť použitý s polyétermi, VPS a alginátovými materiálmi. 

Pentamix LITE

3M 77903 | 3M

Výkonný miešač odtlačkových hmôt firmy 3M ESPE. Kompaktný dizajn pre pohodlnú a hygienickú prevádzku. Svojou konštrukciou Vám v pohotovostnej polohe šetrí úložný a pracovný priestor. Nízka hmotnosť a integrovaná rukoväť umožňuje jednoduchú manipuláciu.

Kartuša Pentamix 3 univerzálna

3M 71545 | 3M

Kartuša Pentamix LITE

3M 77944 | 3M

Miešacie kanyly Penta 50 ks

3M 77949 | 3M

Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.