E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)

Svetlovodné klinky - Luciwedges


Kerr

High-tech riešenie pre separovanie zubov, adaptáciu a fixáciu matríc. Vďaka schopnosti odrážať svetlo Adapt Luciwedge je ideálny pre aproximálne polymerovanie svetlom. Zvyšujú stabilitu matrice prostredníctvom zóny nepretržitého tlaku.

Kompletný produktový katalóg KERR (PDF)

Adapt Luciwedges - svetlovodné klinky - sada

KH 730 | Kerr

Balenie: 40ks svetlovodných klinkov veľmi malých, 40ks svetlovodných klinkov malých, 40ks svetlovodných klinkov stredných, 40ks svetlovodných klinkov veľkých.

Kompletný produktový katalóg KERR (PDF)

Adapt Luciwedges - svetlovodné klinky, 100ks

Malé
KH 731
Jen pro přihlášené
Stredné
KH 732
Jen pro přihlášené
Veľké
KH 733
Jen pro přihlášené

Luciwedges Classic - sada

KH 790 S | Kerr

Balenie: 100ks Luciwedges Soft (jemné) veľmi malé, 50ks Luciwedges Soft (jemné) malé, 50ks Luciwedges Soft (jemné) stredné.

Kompletný produktový katalóg KERR (PDF)

Luciwedges Soft, 100ks

Veľmi malé
KH 770 S
Jen pro přihlášené
Malé
KH 771 S
Jen pro přihlášené
Stredné
KH 772 S
Jen pro přihlášené
Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.