E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)

OptiBond Solo Plus


KH 29670 | Kerr
Jen pro přihlášené

Jednozložkový adhezívny materiál pre takmer akúkoľvek klinickú aplikáciu na báze etanolu, zpevňujúci dentínové kanáliky v podstatne väčšej hĺbke, čo spôsobuje dlhodobú stabilitu a vynikajúcu pevnosť väzby pre priame aj nepriame aplikácie.

Balenie: 2 x 5 ml fľaštička OptiBond Solo Plus adhezíva, 1 x 3 g striekačka leptacieho gélu Gel Etchant, 10 jednorazových koncoviek na Gel Etchant striekačky, 25 jednorazových miešacích misiek, 100 jednorazových aplikačných koncoviek.

Kompletný produktový katalóg KERR (PDF)

OptiBond Solo Plus 3 ml

KH 60561 | Kerr

Balenie: 3 ml fľaštička Optibond Solo Plus adhezívum.

Kompletný produktový katalóg KERR (PDF)

OptiBond Solo Plus 5 ml

KH 29692 | Kerr

Balenie: 5 ml fľaštička Optibond Solo Plus adhezívum.

Kompletný produktový katalóg KERR (PDF)

OptiBond Solo Plus Unidose - doplnkové balenie

KH 29669 E | Kerr

Balenie: 100 OptiBond Solo Plus blistrov s adhezívom, celkom 10ml.

Kompletný produktový katalóg KERR (PDF)

Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.