E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)

Extrude


Kerr

Overený odtlačkový materiál s piatimi stupňami viskozity vrátane Putty.

Kompletný produktový katalóg KERR (PDF)

Extrude Extra - fialový

KH 28414 | Kerr

Vysokoviskózny materiál pre samostatné použitie s ostatnými odtlačkovými materiálmi Extrude. Zvlášť doporučovaný pre použitie s Wash pre techniku dvojitého miešania. Balenie: 2x50ml kartuše Extra, 6 miešacích koncoviek.

Kompletný produktový katalóg KERR (PDF)

Extrude Medium - zelený

KH 28416 | Kerr

Skvele zateká, čím umožňuje presnú reprodukciu detailov, ale zároveň je dostatočne viskózny, aby zostal v odtlačkovej lyžici a obmedzil tak pacientovi diskomfort. Balenie: 2x50ml kartuše Medium, 6 miešacích koncoviek.

Kompletný produktový katalóg KERR (PDF)

Extrude Wash - svetlomodrý

KH 28418 | Kerr

Materiál s veľmi nízkou viskozitou, používaný v kombinácii s Putty pre techniku dvojitého odtlačkovania, alebo s Extra pre techniku dvojitého miešania. Balenie: 2x50ml kartuše Wash, 6 miešacích koncoviek.

Kompletný produktový katalóg KERR (PDF)

Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.