E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)

KAVITAN CEM


SF 4113270PE | SpofaDental a.s.
Jen pro přihlášené

Skloionomerný, chemicky tuhnúci fixačný cement s nízkou dezintegráciou a nízkou rozpustnosťou v ústnej dutine, s vysokou mechanickou pevnosťou, s biologickou znášanlivosťou, s antikarciogénnym účinkom a s veľmi tenkou hrúbkou filmu. Balenie: 1 prášok 20 g, 1 tekutina 15 g, miešací blok, odmerka.

Produktový katalóg SpofaDental

Kavitan CEM

1 tekutina 15g
SF 4113279PE
Jen pro přihlášené
Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.