E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)

EVICROL


SF 4121121PE | SpofaDental a.s.
Jen pro přihlášené

Chemicky tuhnúci, makrofilný kompozit pre výplne kavít III., IV. a V. triedy, k fixácií dláh, pre koreňové nadstavby. Balenie: prášok 40g základný odtieň č. 21, 3x 10g prášok v doplnkovom odtieni č. 25, č. 27 a č. 45, 28g tekutina, 15g Evicrol leptací roztok, trecie lopatky, 2 bloky trecích papierov, 2 odmerné lyžičky.

Produktový katalóg SpofaDental (PDF)
Návod Evicrol (PDF)

Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.