E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)

ANA


Nordiska

Tabletové amalgámy švédskej firmy Nordiska. Balenie obsahuje tablety zliatiny a sáčky s ortuťou, ktoré sa vkladaju do kapslí.

ANA 2000 Duett

Nordiska

Non gamma 2 amalgán s jemnými časticami s pevnou a pritom poddajnou väzbou. Vyšší obsah medi. Zloženie: Ag 43.0%, Sn 29.6%, Cu 25.4%, Hg 2.0%. Balenie: sada 400 tabliet á 390mg, 400 sáčkov ortute á 390mg, 1 pinzeta.

Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.