E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)

Dentiplast


SF 4232110 | SpofaDental a.s.

Tento produkt sa už nevyrába.

Termoplastická odtlačková hmota, vhodná pri kontúrovaní okrajov odtlačkových lyžíc pri mukodynamickom odtlačku, kontúrovaní okrajov snímateľných náhrad pred odtlačkom na nepriamu rebazáciu, zhotovovanie mukodynamického odtlačku pri stanovení neutrálnej zóny celkovo snímateľnej náhrady. Balenie: 1 pasta 20g v striekačke.

Produktový katalóg SpofaDental

Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.