E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)

Odborný seminár "VATECH 2D VS 3D USER MEETING", rôzny prednášajúci, Praha - hotel Chateau St. Havel, 16.9.2022

Prednášajúci: Nikola Durdevič, Lusine Samsonyan, David Novotný, Przemyslaw Szabelski, Jan Kubeček

Kde: Hotel Chateau St. Havel, Před nádražím 1/6, 140 00 Praha (https://chateauhotel.cz/)

Kedy: 16.9.2022

Čas: 9:30 - 16:00

Cena: 100,-€

2. ročník semináru na tému stomatochirurgia, implantológia, endodoncia, ortodoncia a spolupráca s laboratóriom z pohľadu užívateľov 2D a 3D röntgenov, je určený primárne užívateľom 2D röntgenov Vatech či potenciálnym zákazníkom so záujmom o 3D CBCT Vatech. Na akcii vystúpia skúsení odborníci, ktorí dlhodobo využívajú 2D/3D zobrazovacie technológie Vatech, vrátane špeciálneho hosťa zubného rádiológa z Bosny Nikolu Durdeviča.

Okrem odborného semináru sú v cene 2 coffee breaky, obed, večera vo forme grilovania na terase hotela Chateau St. Havel a tiež možnosť vyskúšať si golfové základy na miestnom golfovom ihrisku umiestnenom v

štýlovom anglickom parku s niekoľkými idylickými rybníkmi.

Online prihláška

Pozvánka 1 (PDF)

Pozvánka 2 (PDF)

Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.