E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)

Gendex GXS-700


Gendex
Jen pro přihlášené

Kvalita garantovaná už 8. generáciu senzorov od gendexu. Jednoduché na používanie a obsluhu. Pokročilá technológia CMos umožňuje vysoké rozlíšenie až 20 čiar na milimeter(20Lp / mm). Dve veľkosti senzoru- pre deti a dospelých, zaoblené hrany a anatomický tvar zväčšujú pohodlie aj pre pacienta. Ľahko prenosný z jednej ambulancie do druhej vďaka priamemu prepojeniu senzora s USB bez dokovacej stanice, či USB radičou. Dĺžka kábla je 3m.

Produktový katalóg (PDF)

Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.