E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)

Sekusept


Ecolab

Práškové/tekuté dezinfekčné a čistiace prostriedky.

Katalóg Ecolab 2022 (PDF, 1 MB)

Sekusept aktiv

Ecolab

Práškový prostriedok na dezinfekciu nástrojov z nerezu, skla, gumy a plastu, dýchacích masiek, flexibilných endoskopov. Výborne rozpúšťa krv a bielkovinové nečistoty. Neobsahuje aldehydy. Účinnosť ABCTMV alebo ABTMV podľa riedenia.

Sekusept aktiv

6 kg
EC 3050590
Jen pro přihlášené
1,5 kg
EC 3052520
Jen pro přihlášené

Sekusept plus

Ecolab

Koncentrát na dezinfekciu nástrojov z nerezu, skla, gumy a plastu, dýchacích masiek. Nepoužívať na silikón! Neobsahuje aldehydy. Vhodny pre čistenie v ultrazvukových čističkách. Účinnosť ABTMV.

Sekusept plus

2 L
EC 3030930
Jen pro přihlášené
6 L
EC 3033850
Jen pro přihlášené

Sekusept pulver

EC 3049480 | Ecolab

Práškový prostriedok na dezinfekciu nástrojov, dýchacích masiek, inkubátorov, vaní, umývadliel, hračiek, zubných protéz. Nevhodný pre poniklované a hliníkové nástroje. Neobsahuje aldehydy. Účinnosť ABV vrátane MRSA. Balenie: 2kg.

Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.