E-SHOP Kategorie

KategorieČekejte prosím ...

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.
kosikKošík
0.00 Kč
(žádná položka)

VivaSens


VI 574359 | Vivadent
Jen pro přihlášené

Vďaka súčinne pôsobiacej kombinácii mechanizmov chráni VivaSens obnažené krčkové oblasti pred vonkajšími podnetmi. Lak nanášaný v tenkej vrstve pečatí povrchy koreňa a zároveň zrážaním iónov vápnika a proteínov z dentínovej tekutiny uzatvára dentínové kanáliky. Ďalšiu ochranu poskytuje fluorid draselný. Vzhľadom k tomu, že je lak priehľadný, možno ho použiť aj vo viditeľných oblastiach bez toho, aby bol ovplyvnený vzhľad pacienta. Balenie: 1 x 4 g fľaštička, 50 x applikátor

Leták VivaSens (PDF)
Produktový katalóg Vivadent (PDF)

VivaSens Single Dose

VivaSens Single Dose Assortment 22x0,1g
VI 561958
Jen pro přihlášené
Prohlížením těchto stránek souhlasíte se sběrem nezbytných údajů potřebných k jejich funkčnosti. Kromě nich sbíráme anonymizované statistiky návštěvnosti, které poskytujeme našim obchodním partnerům pro reklamní a propagační účely. Vězte, že ochraně osobních údajů rozumíme. V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte.